Gouden Kantineschaal voor Praktijkonderwijs Zutphen

05 februari 2021

Vandaag hebben we voor de derde keer de Gouden Kantineschaal mogen ontvangen.

We kiezen voor een positieve aanpak, waarbij we de keuzevrijheid van onze leerlingen respecteren. Gezond eten gaat over goed voor jezelf zorgen en daar dragen we als school graag aan bij, omdat dit een positieve stimulans is voor de ontwikkeling en leefstijl van onze leerlingen.

We willen dat leerlingen een bewuste keuze kunnen maken en bieden op school gezond eten en drinken aan. Ervaren dat gezond eten lekker en heel gewoon is, helpt leerlingen een gezond eetpatroon te ontwikkelen.

Leerlingen kunnen al jaren kiezen uit een gevarieerd aanbod in de kantine. We bieden in de pauze ook een lekker en gezond tussendoortje aan in de vorm van groente en fruit. Dit kunnen we gratis aanbieden omdat de Jumbo de sponsor hiervan is.


De uitreiking van de Gouden Kantineschaal was dit jaar digitaal.