Omroep Gelderland kwam filmen

18 oktober 2018

Dinsdagmorgen 16 oktober was voor een aantal leden van onze Leerlingenraad een beetje anders dan een normale dinsdagmorgen.Omroep Gelderland kwam langs om te filmen. Zij volgen namelijk het proces van het inzamelen van plasticdoppen naar het opleiden van geleidehonden.

Zo’n 4 á  5 jaar geleden is onze Leerlingenraad, op aanraden van conciërge Anneke, begonnen met het inzamelen van doppen op school. Eens in de zoveel tijd komt meneer Mulschlegel deze doppen bij ons ophalen. Dat doet hij niet alleen bij ons, maar ook bijvoorbeeld bij de AH en zo heeft hij in Zutphen en omgeving heel veel adressen.

Het ophalen van de doppen is bij ons gefilmd en leerlingen van de Leerlingenraad mochten voor de camera vertellen waarom wij deze inzamelingsactie een warm hart toedragen. De uitzending zal waarschijnlijk te zien zijn op zondag 4 november bij het programma “Heel Gelderland helpt”.