Bezoek van 11 raadsleden en de burgemeester bij ons op school.

22 maart 2018

We kunnen terugkijken op een geslaagd bezoek van 11 raadsleden en de burgemeester Annemieke Vermeulen.

De aanwezige raadsleden kregen eerst een rondleiding, verzorgd door de leerlingen van de leerlingenraad van onze school.

Daarna is er gedebatteerd in de klassen van mevrouw Annemiek, mevrouw Bianca en meneer Gerrit. Vooraf kregen de leerlingen tips mee van Marco Mout en Reinier van het Walhallab. Tijdens de lunch is de burgemeester met de leerlingen in gesprek geweest en hebben ze een goed gesprek gehad over de verkiezingen en wat onze leerlingen belangrijk vinden. Meepraten en meedenken is een onderwerp wat onder andere besproken is.

Het was een geslaagde dag. En nu allemaal stemmen op woensdag 21 maart. Mag jij nog niet stemmen? Vraag dan of je ouders gaan stemmen, want op deze dag hebben we wederom geleerd dat elke stem telt.#GR2018 #Walhallab #GemeenteZutphen #Doemeeikstem