Extra lange vergadering van de leerlingenraad

13 februari 2018

Extra lange vergadering

Zie hier de leden van de Leerlingenraad van Praktijkonderwijs Zutphen. Helaas waren we, door de griepgolf, niet helemaal op volle sterkte. Maar in een extra lange vergadering hebben we deze week het management van onze school wel weer goede adviezen kunnen geven. Ons inzicht werd deze keer gevraagd op het vlak van de “Gezonde school” die we graag willen zijn en blijven en hebben we ons gebogen over een aantal PROZO-enquêtevragen (vragenlijst over de kwaliteit van de school) waar wij als school iets minder goed op hebben gescoord. Met een kritische stofkam hebben we beide thema’s onder de loep genomen en zijn harde “waarheden” niet uit de weg gegaan. Kijk, dat moet natuurlijk als goede Leerlingenraad. Dan moet je ook kritisch durven en mogen zijn. Fijn dat onze school daar open voor staat.