Minilessen voor basisschool leerlingen

Minilessen

Op 11 februari van 2019 organiseren wij minilessen voor leerlingen met een Pro of Pro/LWOO advies. 

Deze minilessen zijn speciaal bedoeld om zelf eens te kunnen ervaren hoe lessen op onze school er uit zien. De leerling kan zich inschrijven voor twee verschillende minilessen. 

De leerling kan alleen komen, maar ook hun ouders/verzorgers en leerkrachten/IB-ers zijn van harte welkom. Voor hen zal er gelegenheid zijn om op een ontspannen wijze kennis te maken met onze school en de manier van lesgeven door middel van een presentatie en een rondleiding. Er zal voor hen ook ruimte zijn om vragen te stellen aan de medewerkers.

De minilessen (richtingen) waaruit gekozen kan worden:

-Verzorging/facilitair 

-Bouw

-Groen (groenlessen in de kas)

-Horeca

-Techniek

Vind je kiezen moeilijk? 

Kijk dan naar de filmpjes op onze site over de verschillende richtingen.

Geef je (met/zonder ouders en/of leerkracht) op per mail vóór 4 februari. Stuur je mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of download hier het inschrijfformulier en deze stuur via de mail of per post terug. We zien je graag op 11 februari!